+420 725 456 696 ondrej@polomini.cz

Naše nabídka služeb

Sádrokartony

Naše nabídka služeb zahrnuje práce se sádrokartonem. Nabízíme konstrukční zásahy jako jsou půdní vestavby, příčky, snížení podhledů a pod., ale i opravy poničených sádrokartonových prvků. Samozřejmostí je práce se všemi druhy sádrokartonů do koupelen i pod střechu. Rádi Vám doporučíme takovou technologii, která se hodí na řešení danné ho problému.

Foukaná izolace

Foukaná ekologická celulózová tepelná a akustická izolace na bázi rozvlákněné celulózy s přídavky protipožárních retardérů a látek zabraňujících růstu plísní. Izolace TEMPELAN je vhodná do VŠECH TYPŮ STAVEB: – Novostavby
– Pasivní domy
– Rekonstrukce
– Nízkoenergetické domy
– Běžné stavby – Bytové domy, školy… – Výrobní, skladové nebo zemědělské objekty…

Obklady

Dalším materiálem, se kterým pracujeme je sádrokarton. Nabízíme konstrukční zásahy jako jsou půdní vestavby, příčky, snížení podhledů a pod., ale i opravy poničených sádrokartonových prvků. Samozřejmostí je práce se všemi druhy sádrokartonů do koupelen i pod střechu. Rádi Vám doporučíme takovou technologii, která se hodí na řešení danné ho problému.

Malování

Zabýváme se podbíjením střešních přesahů, přístřešků, garáží, ale i opalubkováním celých štítů na dřevěných roštech a to z plastových palubek. Zároveň pracujeme se dřevem i v interiérech a to jak na půdních přestavbách, tak i příčkování na chalupách i chatách. Ke své práci používáme palubky různých kvalit podle požadavků zákazníků. Plastové palubky jsou různých barevných provedení, samozřejmě vše záleží na přání zákazníka, nosnosti konstrukce a dohodě.